Ciekawe gadżety reklamowe które przyciągną klientów

Słodycze reklamowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność, obecnie osoby zajmujące się marketingiem poszukują coraz ciekawszych rozwiązań jeżeli chodzi o promocje.

Z pewnością wiele gadżetów reklamowych, które były popularne jeszcze kilka lat temu obecnie traci na znaczeniu, Często są to dość szablonowe, nudne rozwiązania, które nie interesują potencjalnych kupujących. Na targach branżowych chcemy rozdawać odwiedzającym ciekawe gadżety jednak smycze czy też długopisy nie zawsze cieszą się zainteresowaniem.

Ciekawe gadżety reklamowe które przyciągną klientów

Słodycze reklamowe i okolicznościowe w indywidualnym opakowaniem

Słodycze z własnym opakowaniem możemy wykorzystać w celach reklamowych, będzie to dobry pomysł jeżeli chcemy uzyskać dużą ilość artykułów promocyjnych w przystępnej cenie. Możemy powiem zakupić przykładowo 5 lub 10 kg krówek, które będą posiadały na opakowaniu nasze logo. Dodatkowo krówki możemy pakować w oddzielne opakowania po kilkanaście czy też przykładowo po 20 sztuk, które będą ciekawym upominkiem dla naszych klientów. Oczywiście możemy wykonać także opakowania okolicznościowe przykładowo z okazji ślubu, komunii, chrztu czy też przykładowo Walentynek.

Słodycze z okazji urodzin także można dostosować tematycznie, można wybrać przykładowo wiek, imię, wiele ciekawych projektów graficznych. Oczywiście możemy znaleźć gotowe projekty na stronie firmy dostarczającej słodycze, lub też przygotować własne projekty według którego zostaną wykonane opakowania. Obecnie bardzo często wykorzystuje się krówki, jest to przysmak bardzo ulubiony w naszym kraju jak również poza granicami. Krówki produkowane są według tradycyjnej receptury, to bardzo smaczne gadżet reklamowy, który z pewnością sprawdzi się w wielu firmach.

Możemy zakupić przykładowo krówki ślubne, z tej wyjątkowej okazji często chcemy wręczyć naszym gościom w podziękowaniu za pamięć mały podarunek, może być to zatem miałem małe opakowanie krówek. Oczywiście w przypadku słodyczy weselnych, ślubnych możemy wykorzystać motywy kojarzące się ze ślubem czyli obrączki, naniesiemy także imiona państwa młodych, datę zawarcia związku małżeńskiego.