Smaczna woda na wyciągnięcie ręki? Sięgnij po Dafi Atria!

Healthy homemade organic elderberry lemonade with lime slices isolated on white background. Refreshing seasonal nonalcoholic summer drink.

Szukasz dzbanka filtrującego, który zmieni codzienność twoją i twoich bliskich? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie dzbanek Atria.

Swoje poszukiwania możesz zacząć od wpisania w wyszukiwarce dzbanek dafi classic lub wejść bezpośrednio na stronę producenta.

Smaczna woda na wyciągnięcie ręki? Sięgnij po Dafi Atria!

Dzbanek z filtrem na wodę – dlaczego warto

Dlaczego warto sięgnąć po produkt polskiej firmy Dafi? Ponieważ nie tylko wspierasz lokalną gospodarkę, ale i stawiasz na sprawdzone rozwiązania, poparte 30-letnim doświadczeniem oraz regularnymi badaniami i testami. Dzięki temu wybierając dzbanek Atria, masz pewność, że łączy on w sobie bezpieczeństwo, skuteczność i niezwykły design. To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który sprawdzi się każdego dnia. Zamknięty w nim filtr węglowy (100% naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) nie tylko usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, ale i pozostawia niezmienną ilość minerałów w niej występujących. Dzięki czemu sięgasz po smaczną wodę bogatą w niezbędne pierwiastki. Gdy wiesz już, co daje ci dzbanek filtrujący, czas skupić się na dzbanku Atria, co sprawia, że jest wyjątkowy?:
– pojemność 2,4 l dzięki, której nie tylko ty zaspokoisz pragnienie, ale i twoi najbliżsi
– filtr węglowy, który zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych
– dzbanek z filtrem pozwala regularnie nawadniać organizm (smaczna woda na wyciągnięcie ręki)
– odpowiedni kształt pozwala przechowywać dzbanek w drzwiach lodówki (przyda ci się to szczególnie w upalne letnie dni)
-dzbanek z filtrem na wodę pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze, czas oraz zatroszczyć się o środowisko (przez ograniczenie produkcji jednorazowych opakowań, w który nalewana jest woda sklepowa)

Wiesz już jakie funkcje może spełniać dzbanek filtrujący (dzbanek dafi classic), na koniec chcemy ci pokazać kolejne możliwości, a mianowicie filtry, które możesz dobierać według swoich wymogów i preferencji.

Filtr do dzbanka (dzbanek dafi classic) – poznaj je wszystkie

Dzbanek Atria to szerokie spektrum filtrów, które w zależności od potrzeb rozwiążą wiele twoich problemów oraz dostarczą to, co najlepsze – smaczną filtrowaną wodę kranową (4 rodzaje filtrów do dzbanka):
– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje twardość wody)
– Ph+ Classic (redukuje chlor i związki organiczne oraz podwyższa pH wody)
– Mg+ Classic (oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)
– AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową, przez co skutecznie chroni urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym)

Mnogość rozwiązań sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Bo przecież każdego dnia możesz odrywać coś nowego!

Czy przekonał cię dzbanek Atria? Wpisz w wyszukiwarce dzbanek dafi classic lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta https://dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/atria-24-l/. Pamiętaj, twoje wybory mają znaczenie dla ciebie i dla planety!