Samochody dostawcze do przewozu różnych towarów

Właściciele firm, którzy poszukują samochodów dostawczych, mogą zwrócić uwagę na auta Iveco Eurocargo.

Są to pojazdy, które można przystosować do przewozu różnych towarów, wyposażyć w różne kabiny. Mogą posiadać silniki w zależności od potrzeb, od ładowności. Obecnie są to bardzo nowoczesne auta, które posiadają obniżone spalanie, nowoczesne silniki, które posiadają także 12 biegowe skrzynie automatyczne, mogą odpowiednio wykorzystywać położenie pojazdów, zapewniają obniżenie zużycia paliwa. Dodatkowo także wyposażone są w Eko Switch, czyli funkcje, które pozwalają zredukować paliwo przy odpowiednim zarządzaniu w połączeniach drążka skrzyni biegów. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 8%.

Samochody dostawcze do przewozu różnych towarów

Czym charakteryzuje się nowy Iveco Eurocargo?

Oczywiście można wybrać bardzo wiele różnych modeli, które dostosowane będą do potrzeby przewozu danego towaru. W tym pojeździe można znaleźć zwykłą kabinę oraz z przedziałem sypialnym. Samochody z serii Eurocargo mogą być wyposażone w różne silniki, różne paki przeznaczone do przewozu rozmaitych towarów. Łatwo wybrać odpowiednią konfigurację auta. Zatem każda firma, która potrzebuje samochodu ciężarowego, może wykorzystać Iveco Eurocargo jako mniejszy samochód dostawczy, który może doskonale sprawdzić się w wielu branżach. Mogą być to zwykłe samochody transportowe, jak również posiadające możliwość wykorzystania chłodni, czy do przewożenia różnych materiałów, gabarytów o nietypowych kształtach.

To z pewnością pozwala także na odpowiednie zabezpieczenie towaru, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo. Samochody mogą być wyposażone w wiele odmian silnikowych, które charakteryzują się mocą od 160 do 320 koni mechanicznych, dzięki temu możemy dostosować je do potrzeb danego pojazdu. Dodatkowo mogą być to pojazdy wyposażone w skrzynię manualną lub też automatyczną.

Zastosowane są technologie związane z ekologią, Iveco Eurocargo nowy model wyposażony jest w systemy oczyszczania spalin. Oczywiście stosuje się obecnie różnego rodzaju rozwiązania, które pozwolą także oczyszczać spaliny. Iveco posiada rozwiązanie o nazwie HI-SCR, dzięki czemu można skutecznie oczyszczać spaliny. Można także regenerować filtr cząstek stałych, procesy związane z oczyszczaniem są w tym przypadku zautomatyzowane. Oczywiście można także zakupić pojazdy, które napędzane są za pomocą gazu ziemnego.