Łatwa do utrzymania w czystości podłoga z paneli laminowanych

Chociaż podłogi z naturalnego drewna są piękne i dość trwałe, nie są przyjazne dla wilgoci i zachlapania.

Pod wpływem wody lub wilgoci mogą się wypaczać lub pękać, dodatkowo łatwo je zaplamić. Panele laminowane to dobry wybór dla rodzin ze zwierzętami i dziećmi, jeśli chodzi o łatwą konserwację i czyszczenie. Zewnętrzna warstwa laminatu jest wykonana z materiału, który nie przepuszcza płynów ani wilgoci, co mogłoby powodować uszkodzenia. Wystarczy je tylko odkurzać i zamiatać w celu regularnej konserwacji, ale nie jest wymagane woskowanie ani polerowanie.

Łatwa do utrzymania w czystości podłoga z paneli laminowanych

Na podłogi w domu czy biurze wybierz Quick-Step panele

Większość innych rodzajów podłóg jest podatna na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych. Z biegiem czasu wykładzina czy naturalne drewno mogą zacząć blaknąć pod wpływem promieni słonecznych z okna, odbarwiać się. Z drugiej strony, podłogi z paneli laminowanych nie blakną i są często widoczne w pomieszczeniach mieszkalnych, które są wystawione na działanie dużej ilości naturalnego światła. Nie zobaczysz na panelach śladów przebarwień ani uszkodzeń słonecznych, które mogą wystąpić w przypadku innych rodzajów podłóg.

Większość ludzi martwi się każdym rodzajem podłogi i wpływem, jaki będą na nią miały ich dzieci lub zwierzęta. Osoby, które mają dzieci lub zwierzęta, często instalują panele w miejscach o dużym natężeniu ruchu dla ich dzieci i zwierząt, ponieważ jest odporny na zarysowania i plamy. Taka podłoga jest bardzo wytrzymała, a tam, gdzie drewno z czasem będzie się zużywać, laminat jest znacznie bardziej odporny na duży ruch. Ponieważ panele laminowane nie zatrzymują kurzu i brudu, tak jak dywan czy wykładzina, jest to często dobry rodzaj podłogi dla alergików.

Jeśli chcesz mieć laminat wysokiej jakości, wybierz quick-step panele tej firmy charakteryzują się wysoką trwałością, pięknym wzornictwem i elegancją. Podłogi laminowane nie przylegają do podłoża, co jest dużą zaletą. Jest niezwykle elastyczny i po prostu kładzie się na podłodze, o ile jest równa, czysta i sucha. Bez względu na to, jaki rodzaj laminatu wybierzesz, będzie on instalowany bez żadnych problemów w krótkim czasie na zatrzask.